O    K L U B E

A D R E S A

V podzemí Hotela Poľana
Námestie SNP 64
96001, Zvolen

K O N T A K T

Telefónne číslo: +421 917 837 261

Email: [email protected]

P O L A N A   N I G H T   C L U B

Polana Night Club je novootvorený nočný klub, ktorý sa nachádza v srdci mesta Zvolen priamo v podzemí prestížneho Hotela Poľana. Klub prináša do mesta nezabudnuteľné zážitky pre všetkých návštevníkov vo všetkých vekových kategóriách.

Návštevníci Polana Night Clubu môžu oceniť jeho pohodlnú polohu a útulnú atmosféru. Náš klub otvára dvere v stredu, piatok a sobotu čo znamená, že ponúka dokonalý spôsob. ako osláviť stred týždňa alebo si užiť víkendové večery plné zábavy.

S vynikajúcou hudbou, tanečným parketom a širokou ponukou nápojov sa Polana Night Club stáva miestom, kde sa stretávajú ľudia, ktorí chcú zažiť skutočnú nočnú atmosféru. Nech už hľadáte miesto na nezabudnuteľné oslavy so svojimi priateľmi, romantický večer so svojou drahou polovičkou alebo jednoducho miesto, kde sa chcete zabaviť, Polana Night Club vám ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý večer plný zábavy a radosti.

I N F O

V nočnom klube Polana Night Club vo Zvolene je vstup povolený iba vo vhodnom oblečení, pričom nie sú povolené tielka, teplákové a ani šušťákové nohavice. 

Osoby, ktoré sú výrazne pod vplyvom alkohol, drôg alebo iných omamných látok nebudú do klubu vpustené.

Fajčiť je možné len v exteriéri klubu (neplatí pre elektronické cigarety a IQOS), pri čom všetkých návštevníkov žiadame, aby rešpektovali nočný kľud, keďže klub sa nachádza pred Hotelom Poľana a v centre mesta Zvolen.

Prevádzkový poriadok 

N Á P O J O V Ý   L Í S T O K

Tu je k dispozíciíNaša ponuka nápojov je starostlivo vybraná, aby uspokojila aj tých náročnejších hosťov. Pridajte sa k nám a zažite rozmanitosť chutí a vzrušujúcich kombinácií, ktoré vám umoncia jedinečný zážitok u nás. 

Nápojový lístok 

V I P   Z Ó N A

U náš máte možnosť usporiadať rozlúčku so slobodou, osláviť narodeniny alebo zorganizovať súkromnú udalosť pre vašu uzavretú spoločnosť, či už ide o dámy alebo pánov.

Po vstupe do klubu a zabočení vľavo narazíte na exkluzívnu VIP zónu umiestnenú na konci chodby. Táto jedinečná miestnosť ponúka absolútne súkromie a je prístupná iba hosťom, ktorí si zakúpili VIP vstupy na konkrétny večer. Naša VIP zóna predstavuje ideálne miesto tých, ktorí túžia zažiť nezabudnuteľný zážitok v pútavom prostredí.